ogrodzenia segmentowe stalowe

Ogrodzenia segmentowe Wiśniowski

ogrodzenia segmentowe Wiśniowski - dwa segmenty

Segmenty ogrodzeniowe

Ogrodzenia segmentowe, posesyjne to najzwyczajniej mówiąc gotowe przęsła wykonane z metalu, które montuje się do słupa za pomocą elementów montażowych. Segmenty w zależności od wybranego wzoru wykonuje się ze stalowych prętów lub kształtowników. Przęsła można zespalać z słupkami metalowymi a także ze słupami murowanymi np. z cegieł czy bloczków betonowych. Wszystkie elementy metalowe, dostępne w naszej ofercie posiadają podwójna ochronę antykorozyjną. Poszczególne elementy ogrodzenia w pierwszej kolejności łączy się ze sobą w procesie spawania, następnie poddaje się je procesowi cynkowania. Dopełnieniem całości jest nałożenie zewnętrznej powłoki lakierniczej. Dzięki temu maja Państwo pewność, że bez względu na warunki pogodowe ogrodzenie posesyjne przez długie lata będzie wyglądać estetycznie. Godnym uwagi jest fakt, że istnieje możliwość doboru odpowiedniego koloru zewnętrznej powłoki ochronnej z palety kolorów RAL.

paleta kolorów RAL Gatenov
Paleta kolorów RAL

Wzory dostępnych ogrodzeń segmentowych

ogrodzenia segmentowe Wiśniowski - wzory

Słupy ogrodzeniowe Wiśniowski

Słupy ogrodzeniowe wykonuje się z kształtowników stalowych. Montuje się je przy użyciu dedykowanej stopy, przytwierdzonej kotwami do utwardzonego podłoża a także osadza się je bezpośrednio w betonowym fundamencie. Warto przy tym zwrócić uwagę na bardzo ważny aspekt techniczny budowy fundamentu. Zgodnie z przepisami budowlanymi osadza się go głębiej niż wynosi przemarzalność gruntu w danym regionie.

 

Słupek ogrodzeniowy Multibox Wiśniowski

W ofercie posiadamy także słupy MultiBox – jest to funkcjonalny słup ogrodzeniowy, zintegrowany ze skrzynką pocztową, wideo domofonem a także włącznikiem kodowym. Słup MultiBox dopasowany jest do wszystkich modeli bram i ogrodzeń produkowanych przez firmę Wiśniowski. Ponadto istnieje możliwość dobrania jego koloru do ogrodzenia w zakresie palety kolorów RAL.

słupek funkcjonalny wiśniowski
Ogrodzenia segmentowe opcje wrzutu w słupku multibox

Słupek ogrodzeniowy MultiBox dostępny jest maksymalnie z trzema wrzutami na listy a także z jednym wrzutem na listy i zintegrowanym, bezpiecznym wrzutem na paczki pocztowe. Wrzuty posiadają niezależny dostęp od strony posesji a także podświetlenie LED.

Godnym uwagi jest fakt, że słupki MultiBox zabezpiecza się przed korozją w taki sam sposób jak inne produkty firmy Wiśniowski. Oznacza to, że bez względu na panujące warunki atmosferyczne przez długie lata nie muszą Państwo martwić się o ich konserwację.