ogrodzenia panelowe wiśniowski

Ogrodzenia panelowe Wiśniowski

Panele kratowe 2D

Ogrodzenia panelowe to doskonały pomysł na budowę nowoczesnego ogrodzenia o wyjątkowym wyglądzie. Panele stosuje się do budowy ogrodzeń zarówno na prywatnych posesja, obiektach przemysłowych a także w strefie publicznej. Panele kratowe montuje się wokół placów zabaw, obiektów sportowych, parków a także budynków użyteczności publicznej.

Ogrodzenia panelowe Vega 2D i 2D SUPER firmy Wiśniowski

VEGA 2D i VEGA 2D Super to panele, które zalicza się do grupy paneli bez przetłoczeń. Cechą charakterystyczną dla tego rodzaju paneli jest podwójne wzmocnienie poziome z drutu o większej średnicy. Takie rozwiązanie nadaje panelom sztywność.

Panele kratowe VEGA 2D zgrzewa się  punktowo z prętów stalowych o średnicy pręta poziomego (podwójnego) 6 [mm] i średnicy pręta pionowego 5 [mm].

VEGA 2D Super zgrzewa się punktowo z prętów stalowych o średnicy pręta poziomego (podwójnego) 8 [mm] i średnicy pręta pionowego 6 [mm].

Panele zakańcza się jednostronnie przedłużonymi prętami o długości 30 [mm], w dolnej lub górnej części ogrodzenia.

 

panele kratowe ogrodzenia wiśniowski
Dane techniczne paneli kratowych 2D
dane techniczne paneli kratowych 2d

Ogrodzenia panelowe, kratowe 3D

Panele Vega B to wyroby charakteryzujące się przetłoczeniami, które nadają im sztywność. Liczba przetłoczeń na pojedynczym panelu uzależniona jest przede wszystkim od jego wysokości. Przęsła kratowe wykonane są ze zgrzewanych punktowo surowych drutów, które następnie cynkuje się ogniowo lub galwanicznie. Końcowym etapem prac jest ich malowanie proszkowe metoda DUPLEX. Panele produkowane w ten sposób staja się niebywale odporne na korozję pod wpływem warunków atmosferycznych a także środków chemicznych.

vega2b

Panele kratowe 3D - dane techniczne

ogrodzenia panelowe 3d dane techniczne

Kolorystyka ogrodzeń panelowych Wiśniowski

W Gatenov polecamy ogrodzenia panelowe firmy Wiśniowski, przede wszystkim dlatego, że każdy panel objęty jest 10 letnią gwarancją antykorozyjną. Połączenie na etapie produkcji właściwości powłoki cynkowej a także nakładanej w systemie DUPLEX powłoki lakierniczej pozwala na znaczne wydłużenie okresu eksploatacji ogrodzenia.