bramy segmentowe przemysłowe nagłówek tło

Bramy segmentowe przemysłowe

Bezpieczne i trwałe - bramy segmentowe przeznaczone dla przemysłu

Bramy segmentowe przemysłowe to przede wszystkim bezpieczeństwo. Oferowane przez nas przegrody bramowe zabezpieczają wnętrze przed dostępem osób niepowołanych. Bez wątpienia zaletą bram przemysłowych jest ich podwyższona wytrzymałość, bezawaryjne działanie i wydłużona żywotność.

Bramy przemysłowe segmentowe przykład realizacji

Budowa bram segmentowych

Prowadnice i elementy łączące, czyli inaczej mówiąc elementy konstrukcyjne bramy segmentowej wykonuje się z blachy stalowej ocynkowanej, która jest odporna na korozję pod wpływem warunków atmosferycznych. Panele bramy przemysłowej wykonuje się z paneli stalowych  wypełnionianych pianka poliuretanową. W asortymencie posiadamy także bramy segmentowe z przeszkleniami a także drzwiami dającymi możliwość wejścia do wnętrza bez konieczności otwierania całej bramy.

Zalety przemysłowych bram segmentowych

Oferowane przez nas bramy przemysłowe, segmentowe cechuje doskonała szczelność na całym obwodzie. Możliwe jest to dzięki zastosowaniu systemu trwałych, gumowych uszczelnień. Ponadto niewątpliwą zaletą bram segmentowych jest ich termoizolacja. Dzięki piance poliuretanowej wypełniającej wnętrze segmentów przez bramę nie przenika ciepło ze środka ani zimno z zewnątrz. Wypełnienie segmentów bramy pianką zapewnia także izolację akustyczną. Ponadto brama segmentowa chroni wnętrze przed wilgocią, opadami atmosferycznymi, zanieczyszczeniami, kurzem, pyłem i oparami.

Bogaty wybór bram segmentowych w wersji dla przemysłu

Przemysłowe bramy segmentowe występują w kilku typach przetłoczeń paneli. W ofercie posiadamy także bramy przemysłowe z przeszkleniami oraz drzwiami przejściowymi.  Klient ma do wyboru również szeroki wachlarz kolorów oraz wykończeń o różnej strukturze wykończeń. Poniżej mogą zapoznać się Państwo ofertą oferowanych przez nas produktów – są to bramy produkowane przez firmę Wiśniowski – niekwestionowanego lidera w produkcji okien, bram garażowych i przemysłowych, drzwi a także ogrodzeń i bram przejazdowych.

rodzaje bram segmentowych przemysłowych
kolory bram segmentowych przemysłowych

Przykładowe realizacje Bram segmentowych przemysłowych