automatyka do bram

Automatyka

Napędy do bram

Automatyka do bram skrzydłowych najlepszych producentów dostępnych na krajowym rynku – CAME, NICE, HORMANN, WIŚNIOWSKI, FAAC.  W naszej ofercie znajdziesz napędy dostosowane do rożnych rozmiarów, ciężaru, częstotliwości i szybkości otwierania bram skrzydłowych. Zadzwoń a my doradzimy jaki napęd będzie najlepszy. Uwzględnimy długość skrzydeł bramy, wymagany kąt otwarcia a także intensywność pracy. Dobierzemy i zamontujemy napęd do Twojej bramy, tak aby pracował długo i wydajnie przez lata. Montujemy napędy do bram posesyjnych i przemysłowych.

 

automatyka do bram skrzydłowych

Oferujemy nowoczesne napędy idealnie dostosowane do rożnych rozmiarów, ciężaru, częstotliwości i szybkości otwierania bram przesuwnych. Napędy najlepszych producentów w dziedzinie automatyki sprawdzają się idealnie zarówno przy bramie na prywatną posesję a także we wspólnotach mieszkaniowych czy obiektach przemysłowych. Zadzwoń a my zajmiemy się dopasowaniem odpowiedniego napędu do Twojej bramy – uwzględnimy nie tylko wymogi mechaniczne, warunki techniczne ale także Twój budżet.

automatyka do bram przesuwnych

Napędy do bram takich producentów jak Nice, Came, Faac, Hormann to gwarancja komfortowej i bezawaryjnej pracy bramy garażowej przez długie lata. Oferujemy funkcjonalne i nowoczesne napędy do bram garażowych – zarówno do garaży domowych jak i przemysłowych. Zadzwoń a pomożemy dobrać najlepszy napęd do Twojej bramy. W kalkulacjach uwzględniamy zarówno rozmiar, ciężar, częstotliwość i szybkość otwierania bramy ale także budżet jakim dysponujesz.

automatyka do bram garażowych

Domofony

Sprzedajemy i montujemy domofony a także wideodomofony wiodących producentów na europejskim rynku. Nowoczesny design oraz wysoka funkcjonalność to cechy sprawiające, że oferowane przez nas produkty są idealnie dopasowane dla potrzeb zarówno prywatnych jak i biznesowych klientów. Montowane przez nas domofony charakteryzuje przede wszystkim wysoki poziom bezpieczeństwa, niskie zużycie energii, prosty w obsłudze interfejs i atrakcyjna cena.

Domofony audio

domofony audio

Wideodomofony

wideodomofony - automatyka dla domu

Szlabany

Sprzedajemy i montujemy nowoczesne szlabany elektromechaniczne. Szlabany to idealne rozwiązanie kontroli dostępu w miejscach takich jak obiekty publiczne, wspólnoty mieszkaniowe, przedsiębiorstwa.Posiadamy szlabany zarówno do zastosowań prywatnych o krótkim ramieniu i pracy umiarkowanej jak i szlabany przemysłowe o długości ramienia do 9m i bardzo intensywnej pracy.

 

słupek parkingowy hydrauliczny
Hydrauliczny słupek parkingowy

Zadzwoń a na pewno pomożemy dobrać optymalne rozwiązanie do Twoich potrzeb. Dopasujemy akcesoria i system sterowania a może potrzebujesz bardziej zaawansowanych systemów parkingowych? Zadzwoń i sprawdź naszą ofertę.

szlabany wjazdowe