bramy przesuwne Wiśniowski

Bramy przesuwne

Zalety bram przesuwnych

Bramy przesuwne to konstrukcja samonośna, poruszająca się na zespołach jezdnych zamocowanych do fundamentu za pomocą śrub. W trakcie pracy przesuwa się kilka centymetrów nad ziemią co pozwala uniknąć uciążliwego blokowania, jak ma to miejsce w przypadku bram, które poruszają się po szynie. Zastosowanie dwóch lub trzech (przy bramach przemysłowych) zespołów jezdnych a także szyny nośnej z blachy ocynkowanej gwarantuje płynna a także cichą pracę.

Bramy przesuwne z napędem

bramy przesuwne z napędem w słupku firmy Wisniowski

Napęd do bram przesuwnych to po pierwsze bezpieczne a po drugie wygodne rozwiązanie. Oferowane przez firmę Gatenov bramy Wiśniowski to innowatorskie rozwiązanie na rynku. Automatykę zewnętrzną zastępują estetyczne słupki z wbudowanym napędem. Bez wątpienia największą zaletą tego rozwiązania jest atrakcyjny wygląd, ale też osłona napędu przed czynnikami zewnętrznymi i kradzieżą.

Najwyższa jakość bram przesuwnych

włącznik przeciążeniowy bramy
Wyłącznik przeciążeniwoy

Czoło skrzydła zabezpieczone jest gumową listwą chroniącą karoserię auta przez przypadkowym zarysowaniem. Dodatkowo wyłącznik przeciążeniowy w przypadku napotkania przez skrzydło bramy oporu, powoduje jej zatrzymanie i cofnięcie.

automatyczne domykanie bram
Automatyczne zamykanie

Napęd posiada opcję programowania autozamykania. Jeżeli po wjeździe lub wyjeździe zapomną Państwo zamknąć bramy to ona samoczynnie zamknie się po upływie zaprogramowanego czasu.

zasilane bramy napięciem 24V
Zasilanie bramy przesuwnej

System zasilania bramy zaprojektowany został w taki sposób, aby w przypadku uszkodzenia przewodu zasilającego nie istniało zagrożenie dla życia i zdrowia człowieka.

rozblokowanie napędu w przypadku awarii
Co w przypadku przerw w dostawie prądu

Pokrywa zabezpieczająca napęd stanowi ochronę przed warunkami atmosferycznymi, uszkodzeniami mechanicznymi oraz kradzieżą. Jednak w przypadku awarii mają Państwo łatwy dostęp do napędu i możliwość jego rozblokowania.

bramy przesuwne - lampa ostrzegawcza
Sygnalizacja ostrzegawcza

Bramy przesuwne Wiśniowski wyposażone są w lampy ostrzegawcze emitujące pomarańczowe błyski podczas otwierania a także zamykania bramy. W wielu przypadkach ostrzega ona nadjeżdżających kierowców o możliwości pojawienia się w świetle bramy wyjeżdżającego auta.

fotokomórka na wyposażeniu bramy
Fotokomórki w bramach przesuwnych

Fotokomórki to przede wszystkim dodatkowe zabezpieczenie. Fotokomórka w trakcie przesuwania bramy monitoruje jej światło i w przypadku pojawienia się przeszkody zatrzymuje skrzydło i cofa je do pozycji otwartej.

Przemysłowe bramy przesuwne

Sprawna i bezawaryjna brama na lata

brama przemyslowa reczna
Brama przesuwna, przemysłowa ręczna.
brama przemysłowa z napędem niskim
Przemysłowa brama przesuwna z napędem w szafie niskiej
bramy przemysłowe z napędem w szafie wysokiej
Przesuwna brama przemysłowa z napędem w szafie wysokiej
  • w ofercie posiadamy bramy przesuwne, przemysłowe przeznaczone do zamknięcia wjazdów o maksymalnej szerokości do 16m, a w przypadku zastosowania podwójnych bram zbieżnych  (2x12m) do 24metrów
  • bramy przemysłowe wyposażone są w możliwość regulacji a także dodatkowego poziomowania względem podłoża, za pomocą śruby umieszczonej w przeciwwadze
  • do bram ręcznych montujemy zamki stanowiące trwałe i pewne zamknięcie
  • podobnie jak w przypadku bram posesyjnych czy inaczej przydomowych bramy przesuwne z napędem wyposażane są w systemy bezpieczeństw  takie jak fotokomórki, gumowe listwy bezpieczeństwa a także czujnik nacisku i lampy ostrzegawcze.
  • napęd bramy umieszczony jest w metalowej skrzynce chroniącej go przed czynnikami zewnętrznymi, uszkodzeniem a także dostępem osób niepowołanych. Ponadto w skrzynce znajduje się stacyjka za pomocą której można sterować otwieraniem i zamykaniem bramy.

Wypełnienie przemysłowych bram przesuwnych

bramy przesuwne z kształtowników
Brama z wypełnienim z kształtowników 25x25 mm - spawane
bramy przesuwne z wypełnieniem kratowym vega 2b
Wypełnienie panelem kratowym VEGA 2B - przykrecanym do ramy
bramy przesuwne przemysłowe z wypełnieniem kratowym Vega B
Konstrukcja wypełniona panelem kratowym VEGA 2D przykrecanym do ramy
bramy przesuwne z wypełnienim kratowym spawanym do ramy
Wypełnienie panelem kratowym Vega 2D Super wspawanym do konstrukcji

Grafika pochodzi ze strony http://wisniowski.pl